HİZMETLERİMİZ

Ev Temizliği Şirketleri

Gaziantep Temizlik Şirketi, Ev temizliği, villa temizliği, inşaat sonu daire temizliği, zor, zahmetli ve çok fazla temizlik makinesi ve aleti gerektiren bir iştir. Gökdelen Temizlik bünyesinde Temizlik Şirketleri Gaziantep ev temizliğinde çeyrek asırlık tecrübesi ve deneyimli personel kadrosu olması sebebiyle. ticari kaygılardan uzak bir şekilde temizliğe bakış açısına farklılık katmış ve başarıyı yakalamıştır.

Su Baskını Temizlik Şirketi

Gaziantep Gökdelen Temizlik Şirketleritarafından sel sonrası zemin temizliği, su baskını sonrası, su çekimi, vakumlama ve sonrası temizlik işleri, ortamın ve eşyaların hassasiyetine dikkat edilerek, profesyonel temizlik ekipmanları ve ekiplerimiz ile Gaziantep başta olmak üzere bu sorun ile karşılaşmış çevre illerde de profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.

Koltuk Yıkama

Gaziantep Gökdelen Koltuk Yıkama Şirketipersonelleri, koltuklarınızı teknolojik koltuk yıkama makineleriyle yerinde yıkar. Temizlik Şirketleritarafından koltukların özellikle iyi vakumlanmasına dikkat edilir. Yerinde koltuk yıkama teknikleri ile, buharlı koltuk yıkama ve vakumlu koltuk yıkama tekniği ile gereken şekilde Koltuk TEMİZLİĞİyapılır.

Ofis Temizliği Şirketleri

Gökdelen Temizlik Firması Olarak Çalışanlarımızın ve kendimizin çalışma ortamları çalışma esnasında doğal olarak kirlenmekte, gözle görülmeyen bakteriler çalışma ekipmanlarımıza yuvalanmaktadır. Temizlik Şirketleri Ofis ve Bürotemizliğinde yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonellikle bu mekanlarınızı temiz, hijyenik ve taze havalı tutmaktadır.

İnşaat Sonrası Temizlik Şirketi

İnşaat Temizliği aşaması bitmiş, yada tadilat olmuş tüm binaların ve dairelerin, kullanım aşamasından önce ince ve detaylı inşaat temizliği ve tadilat temizliği, ofis ve ev temizliğiprogramları ile inşaat sonrası süreç temizlikleri Gaziantep Gökdelen inşaat Temizlik FirmasıPersonelleri ile ve teknik ekipman ve uygun kimyasallar ile en iyi şekilde yapılmaktadır.

Acil Temizlik Şirketi

Acil temizlik hizmeti, istenmeyen durumlar karşısında acil talep oluşturan temizlik ve hijyen işlevlerinin tümüdür. Her an herkesin başına gelebildiği gibi özellikle büyükşehirlerimizde bu talep ile çok daha sık karşılaşılmaktadır.

Zemin Temizleme Şirketleri

Gaziantep Gökdelen Temizlik Şirketi Olarak Zemin temizliği işi, mermer, traverten, taş, çini, seramik, fayans, vinil, marley, linolyum ve epoksi yüzeyler de dahil olmak üzere, zemin temizliği şirketimiz tarafından en iyi şekilde yapılmaktadır. Ev, villa, ofis, şirket, fabrika, klinik, okul, dairegibi her türlü alanların zemin yıkaması ve temizliği, inşaat sonu temizliği ile beraber yapılır.

Dış Cephe Cam Temizliği

Gaziantep Temizlik Şirketleri Olarak Gökdelenve plazaların cam temizliği , yüksekte çalışma eğitimleri almış personel ile, vinç veya asansör ile lisanslı olarak yapılmaktadır. Dış cephe cam siliminde ve bina temizliğinde kullanılan ürünler alakali olup yüzeye uygun kimyasallardır. Dış cephe cam TEMİZLİĞİ Şirketleri iç dış cephe TEMİZLİĞİ, cam silimi, cephe yıkaması yapar.

Otel Temizliği Şirketi

Gaziantep Gökdelen Temizlik Şirketi Olarak Her Türlü Otel Temizliği konaklama yerlerinin seçimi esnasında müşteriye seçimi etkileyen kriterler sorulduğunda temizlik ilk sırayı almaktadır. Fakat hiçbir şey düzenli ve temiz bir oda kadar etkileyici olamaz.

daire temizliği

Villa Temizliği Şirketi

Villa Temizliği Şirketi Villa, Köşk, yalı, tarihi önemi olan konut ve benzeri ev, villa temizliği gibi tüm mekanlarınız periyodik veya siz değerli müşterilerimiz istekleri doğrultusunda değerlendirilerek en üst kalitede hizmet vermeyi arzuluyoruz.

Yangın Sonu Temizliği

Yangın Sonu Temizliği yangın sonrası temizlik, klasik temizlik yöntemlerinin uygulanmadığı zorlu bir temizlik süreci gerektiriyor. Çünkü yangında kurum ve is içinde kalan eşyaların ve yanan binanın duvarlarının temizlenmesi için basit olmayan bir temizlik süreci gerçekleştiriliyor.

Yerinde Halıflex Yıkama

Halıfleks temizliği ve halıfleks yıkama alanında firmamız sektöründe önde gelen bir kuruluş olma özelliğini taşır. Temizlenmemiş halıfleksler bakteri yuvası olabilir. Halılarınızın temiz olmasını ve istenmeyen kir ve bakterilerden arındırılmış dezenfekte edilmiş şekilde hizmetimizi sağlıyoruz.

Okul Temizliği Şirketleri

Okul Temizliği Şirketleri Evlerinden ilk defa ayrılarak bu yola başlayan çocukların hayatının büyük bir kısmını burada geçirirler ve yaşamlarını ona göre ayarlar. Zamanının birçoğunu okulda geçiren çocuklar için okulun hijyeni çok önemli olmakla birlikte onların sağlığı ile paraleldir.

Temizlik Hizmetleri

GÖKDELEN TEMİZLİK ŞİRKETLERİ, Gaziantep başta olmak üzere, çevre illerden de talep edilen her türlü temizlik konusunda, profesyonel kadrosu ile pratik operasyonlar gerçekleştirmektedir. Aşağıda vermiş olduğumuz temizlik hizmetlerinin bir kısmının satır başlarını paylaşarak faaliyet alanlarımızı kısaca özetlemeye çalıştık.