dershane temizlik şirketi

Dershane Temizliği

Dershane Temizliği – Okul ve Dershane Temizliği

Sağlığa zarar verecek ortamlardan korunmak için yapılacak uygulamalar ve alınan temizlik önlemlerinin tümü hijyen olarak tanımlanır. Anne, baba ve öğretmenler tarafından çocuklara üstünde durularak anlatılan, denetimlerle uygulatılmaya çalışılan bir korunma yöntemidir, hijyen. Okulda çalışanların, öğrencilerin ve öğrencilere hijyenik bir eğitim öğretim alanı sunmak için okul ve dershane temizliği gereklidir.

Okul ve dershane temizliği konusunda bilinçlendirilmiş deneyimli ekibimiz tarafından gerçekleştirdiğimiz temizlik hizmeti müşterimizin isteği doğrultusunda gün içinde ya da eğitim saatleri dışında yapılabilmektedir. Gökdelen TEMİZLİK olarak müşterilerimizle uyumlu, karşılıklı saygı ve güven ilkelerine uygun kurallar ile çözüm ortaklığı yürüttüğümüz kuruluşlara,  verdiğimiz hizmet firmamızı başarılı kılmaktadır.

Eğitim kurumları kişi sayısının yoğun olduğu yerlerdir. Kişi sayısı ile hijyen arasında kurulması gereken doğru orantı maalesef ki ters orantı şeklinde yer edinmiştir. Yani kurumlarda kişi sayısı arttıkça hijyen oranı azalmaktadır. Detaylı temizlik gerektiren okul ve dershane temizliğindekurumda yer alan lavabolar, duvarlar, camlar, kapılar, eğitmen odalar, derslikler, eğitim mobilya ve gereçleri, zeminler vs. gibi tüm alanlar firmamız bünyesinde yer alan personeller tarafından özenle temizlenmektedir.

Hastane ve klinik temizliği

yapan firmamız sağlık kuruluşlarına yıllardır vermiş olduğu hijyen tecrübesini, eğitim kurumlarında özellikle kullanmaktadır. Antibakteriyel hassasiyet ilkesi firmamızca bir prensip haline gelmiştir. Gökdelen TEMİZLİK olarak hijyen hizmeti verdiğimiz her alanda hassasiyet ilkesine bağlı çalışma yürütmekteyiz, lakin; Hastane temizliği ve Okul ve dershane temizliğinde, yalnızca estetik yönden görünümü bozan kirlerle mücadele etmeyip, mekanik ve kimyevi nitelikteki çalışma faaliyetini göstererek kirlerle mücadele etmekteyiz.

Okul ve dershane temizliği yapan birçok firmanın yapmış olduğu hata; sadece fiziksel temizlik yani görsel tatmin sağlamaktadır. Oysa ki, uygun yerlere uygun kimyasal ve deterjanlar kullanarak bakterilerden arındırılmış daha sağlıklı koşullarla hizmet verilmesi gerekmektedir.

Firmamızın okul ve dershane temizliğinde enfeksiyon riskinin en fazla olduğu alanlar olan tuvaletler, yemekhaneler, kantinlerden tutun da dış cephe temizliğine, meydan temizliği, temizlik hizmeti yürüten personelinden, çay verme hizmetini yürüten personellerin teminin ve bordrolama hizmetlerine kadar, kurumlara yük olacak olan tüm hizmetleri üstlenmekteyiz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.