zemin-temizleme

Gaziantep Zemin Temizleme yapıldıktan sonra, polimerize yada kristalize cila uygulaması yapılmaktadır.

Zemin cilalamada dikkat ettiğimiz husus; cilanın ve zeminin parlaklığı kadar kalıcılık süresinin uzunluğudur.

Gaziantep‘te zemin cilalama ve zemin temizliği işleri yılların verdiği deneyimle bu işi bilen personellerimiz tarafından yapılır.

Gaziantep‘te zemin cilalama ve zemin temizliği işleri yılların verdiği deneyimle bu işi bilen personellerimiz tarafından yapılır.

Zemin Temizliği ve Zemin Cilalama Mermer, traverten, taş, çini, seramik, vinil, marley, linolyum ve epoksi yüzeyler de dahil olmak

üzere; farklı temizlik ürün ve programlarının uygulanmasını gerektiren tüm yüzeylerin bakım ve temizliğini, piyasadaki en kaliteli, doğa dostu

sert zemin ürünleri ile garantili olarak yapmaktayız.

Cilalama işlerinin yanı sıra zeminde silim işlemleri, kaydırmazlık uygulamaları gibi uygulamalar mevcuttur.

Sert zeminler; mermer, kalebodur, taş, fayans zeminler:

Islak zemin tabir edilen sert zemin kaplamalarının uzun süre temizlenmemesi sonucu oluşabilecek kir, sadece silme yöntemi ile başa çıkılamayacak bir hale gelir.

Derz aralarına biriken kir hem sağlık açısından hem de görüntü kirliliği açısından sorun teşkil eder.

Gaziantep Zemin Temizleme Bu tür zeminler, endüstriyel tip makinalarla fırçalama-ovma işlemi ile yıkanarak, sanayi tipi ıslak-kuru vakumlar yardımı ile pisliği çekilir.

Metrekare olarak çok büyük zeminler için otomat tabir edilen yıkayıp aynı anda pis suyu çeken makinalar kullanılmaktadır.

Gaziantep Zemin Temizleme Tadilat ve inşaat sonrası zemin temizliği:

Mekanda yapılmış olan tadilat zeminde boya, harç vb. inşaat atıklarına sebep olacaktır. Bu tarz bölgeler temizlenmeden önce zeminde bulunan kaba çöpler toplanır.

oluşmuş olan harç, boya kalıntıları kazıma yöntemi ile kabası alınır ve daha sonra sanayi tipi makinalar ve kimyasallar yardımı ile yıkama yapılır.

Parke zeminlerin temizliği:

Parke zeminleriniz parkenin türüne uygun malzemelerle temizlenir. Parke temizliğinde sizin zevlerinizle bizim profesyonel becerimiz ortak noktada buluşur.