HAKKIMIZDA

Kurulduğumuz günden bu yana edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun temizlik çözümleri ve programlar belirleyip, hizmette kalite ve eşitlik ilkelerine bağlı kalarak tüm müşterilerimize eşit öncelik tanımaktayız.

Size verilecek temizlik hizmeti teklifimizi hazırlarken, firmanızın belirli ihtiyaçlarını göz önünde tutup bu ihtiyaçlarınıza yönelik çözümleri tasarlıyoruz. Sizlerin yaklaşımında bu açılımları ve tasarımlarınızı daha da genişletmeyi ve netleştirmeyi umuyoruz.

Temizlik Şirketleri hizmeti servis uygulamalarımızın temel amacı; Özel yaşam alanlarınızda, ofis, büro ve her türlü çalışma alanlarında tüm müşterilerimize modern, sistematik, hijyenik ve konforlu yaşam ve çalışma ortamları temin etmektir. Bu sayede ofis çalışanlarının verimi ve motivasyonun arttırılarak firmalara gerekli fayda sağlanmaktadır.

• Her müşterimize ilk gün ki amatör ruhumuz ve heyecanımız ile temizlik hizmeti verilmekte ve tekrar dönüşleri sağlanarak abone zincirimiz çığ gibi büyümektedir.

Temizlik  Şirketleri uygulamalarımızın daha etkin olması ve işin kalitesi açısından modern araç gereçlerin kullanılması önemlidir.

Temizlik Şirketleri hizmet sistemimizin işleyişi sırasında görülen bazı ince detaylar (ortamın görselliği, hijyen ve temizliği açısından) not edilip firmanız yetkilisine sunulmaktadır.

• Tüm bu çalışmalar sırasında öncelikli hedef çalışanlarımızın ve müşterilerimizin nihai mutluluğudur.

GÖKDELEN TEMİZLİK ŞİRKETLERİ, temizliğe kurumsal bir perspektiften bakarak, temizliğe ihtiyaç duyacak her ayrı sektöre yönelik verilebilecek hizmetler doğrultusunda özel ekipman ve kimyasallar ile ayrı ayrı ekiplerini operasyona hazır tutarak sektörünün lideri olmayı başaran bir pozisyondadır.