dershane temizlik şirketi

Gaziantep Okul Temizliği

Gaziantep Okul Temizliği Okul Temizliği Nasıl Yapılır okul çok geniş bir yaş grubunu kapsayan ve ülkemiz için binlerce öğrenciyi içerisinde barındıran bir hizmet sunmaktadır.

Evlerinden ilk defa ayrılarak bu yola başlayan çocukların hayatının büyük bir kısmını burada geçirirler ve yaşamlarını ona göre ayarlar. Zamanının birçoğunu okulda geçiren çocuklar için okulun hijyeni çok önemli olmakla birlikte onların sağlığı ile paraleldir.

Ayrıca eğitimde hedeflenen kaliteye erişilmesi, çevreden kaynaklanacak sorunların çözülmesi ve koruyucu tedbirlerin alınması gerekir. Ayrıca okul temizliği nasıl yapılır dışında firmalar tarafından verilen hizmetleri aşağıda görebilirsiniz.

OKUL TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR

Temizlik Hizmetleri:

 • Profesyonel okul temizliği
 • Villa temizliği
 • Ofis temizliği
 • İş yeri temizliği
 • İnşaat sonrası temizlik

Gibi birçok hizmet profesyonel firmalar tarafından özenle yapılmaktadır. Okul temizliği nasıl yapılır konusunun hassasiyetinde olan firmalarla irtibata geçerek hem destek alabilir ve uygun hizmeti satın alabilirsiniz.

Okul temizliği nasıl olmalıdır

 • okul temizlik öncelikle bu işi kurumsallaştıran ve uygun ödeme imkanlarına sahip firmalar aracılığı ile düzenli olarak yapılmalıdır.
 • Ayrıca gerekirse okul temizliği nasıl yapılır adına konferanslar düzenlenip öğrencilere konu ile ilgili bilgi verilmelidir.
 • Lavabolar ve sınıflar oldukça havalandırılmalı ve paspaslanmalıdır.
 • Lavabolarda katı sabun değil sıvı sabun kullanılmalıdır. Sıvı sabun niteliği itibari ile kullanan ikinci kişiye önceki ile geçmez.
 • Kapalı çöp kovalarının olması mikropları önleme büyük önem arz eder
 • Kuru tozların yerde olması düşünülmeli ve okul temizlik malzemeleri ıslak paspas ile temizlik yapılmalıdır.
 • Okul bahçesinde zararlı canlıların üremesini sağlayacak çöpler bulundurulmamalı ve günlük temizliği yapılmalıdır.
 • Öğrencilerin en çok etkileşim haline girdiği kapı kolu, musluk başları, elektrik düğmeleri, masa ve sıralar klor ve alkol gibi kimyasal ürünler ile düzenli temizlenmelidir.
 • Kantin temizliğinin de çok önemli olduğu unutulmamalı gün içerisinde yağ ve kötü kokudan arındırılmalıdır.

Okul temizliğinin yanında yukarda bahsedilen birçok temizlik seçenekleri ile hizmet veren firmaların fırsatlarını değerlendirmek ve en uygun ödeme imkanı ile satın alabilirsiniz.

Ev temizliği evi temizleyecek kişiye göre fiyatlandıran firmalar en uygun ve en çok tercih edilen modeli de sunabiliyorlar.

inşaat temizlik

Gaziantep İnşaat Temizlik Şirketleri

Gaziantep İnşaat Temizlik Şirketleri İnşaat aşaması bitmiş ve kullanım aşamasında önce ince ve detaylı olarak biz bu hizmeti siz değerli müşterilerimize uzman kadromuz ve teknik ekipmanlarımızla hizmet vermeyi arzuluyoruz.

gaziantep gökdelen İnşaat sonu ev temizliği şirketimiz yine siz değerli müşterilerimizin hayallerini kurduğu ortamı sağlamak amacıyla vermiş olduğumuz temizlik hizmetlerimizden biridir. gaziantep temiz inşaat işimizin ilk aşamasında gelmektedir. İnşaat sonu ofis temizliğinde, özellikle çalışılan dolu ofislerde inşaat sonu temizlik şirketine büyük görevler düşmekte, eşyaların zarar görmeden inşaat artıklarından arındırılması gerekmektedir.

gaziantep inşaat sonrası temizlik Daha önce hiç oturulmamış bir mekanın ve tadilat görmüş alanın inşaat ve tadilat temizliğinde doğru hijyeni uygulamak gerekmektedir.

gaziantep inşaat temizliği Bu nedenle inşaat sonu ev ofis temizlik esnasında kullanılacak olan temizlik ürünlerimiz (TSE) standartlarına uygun olup uygulandığı bölgede temizleme esnasında hassas yüzeylere zarar vermez.

Tadilat sonu eşyalı ev temizliği, tadilat sonu eşyalı ofis temizliği, tadilat sonu boş ofis temizliği ve tadilat sonu boş ev temizliğinde de gaziantep şehitkamil’de inşaat sonrası temizlik ile durum aynıdır.

İNŞAAT SONU TEMİZLİĞİ VE PÜF NOKTALARI NELERDİR?

Temizlik Firması, daire, ev yada villanız ilk önce kaba pislikten arındırılmakta. Uzman temizlik personellerimiz tarafından en üst kattan cam ve çerçevelerden başlayarak WC ve fayansları zeminler olarak bir alt kata indirilmektedir.Katlar bittikten sonra merdiven ve trabzanların temizliği yapılarak çıkışa kadar gelinmekte aynı zamanda son kontrol yapılmaktadır.

gaziantep inşaat sonrası temizlik Burada en önemli husus inşaat sonu temizlik detayları ve m2’nin firmamıza tam verilmesidir. Mesela camlarda ve çerçevelerde mevcut boya artıkları, kurumuş yapışkan kağıtlar, dış cephe sıva artıkları, parke ve ahşap üzerinde boyalar için kesinlikle iş öncesi bilgi verilmelidir.

Ahşap yüzeyler üzerinde solvent, tiner, boya sökücü, vs kullanmanın insan ve ortam sağlığı açısından zararları olabilir. Hatta yüzeyler yeni olmasına rağmen zarar görebilir.

gaziantep insaat sonrası hafriyat temizliği Müşterilerimizin bu konularda dikkatli olması hatta bu tür yüzeyler döşenirken başlarında yetkili bir kişi bulundurması gerekmektedir. Sonradan önlem almak diye bir şey yoktur. İnşaat sonu temizlik firmasından sihirbazlık beklemek doğru değildir.

Biz bir çok yapıya girdiğimizde daha yeni döşenmiş parke ve yüzeylerin, mermerlerin, çizik içinde olduğunu görüyoruz. Türkiye şartlarına baktığımızda mimarlar bile ne kadar işin başında dursa da yetersiz kalıyor. Bazı usta ve boyacılarımız kendi işini yaparken bir diğerininkini bozuyor.

TEMİZLİK ŞİRKETLERİ İNŞAAT SONU EV TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR?

Gaziantep Gökdelen Temizlik Şirketi, Kireç sökücü, genel temizlik, ahşap temizleyici, ahşap parlatıcı, zemin parlatıcı ile dezenfekte edilir.

Gaziantep İnşaat Temizlik Şirketleri, ev inşaat temizliği, ofis inşaat temizliği, Ahşap zeminler parke tarzı kaplamaların ilk temizlikte mutlak köpük vakumlama yapılması gerekiyor.

gaziantep inşaat temizliği, ahşap temizleme ürünleri kullanılan bu uygulamada parkede şişme veya hasar meydana gelmez her gün yapılan bir uygulama değildir, inşaat ve tadilat görmüş alanlarda ilk temizlik olarak uygulanır.

İnşaat Sonu Temizlik Şirketi, aydınlatmalar ve kaloriferler silinmelidir. Panjurların içi temizlenmelidir.Balkon camları kanallları iyice temizlenmelidir. Temizlik Firması olarak dolapların, koltukların, sandalyelerin üzerleri silinmelidir.

dershane temizlik şirketi

Dershane Temizliği

Dershane Temizliği – Okul ve Dershane Temizliği

Sağlığa zarar verecek ortamlardan korunmak için yapılacak uygulamalar ve alınan temizlik önlemlerinin tümü hijyen olarak tanımlanır. Anne, baba ve öğretmenler tarafından çocuklara üstünde durularak anlatılan, denetimlerle uygulatılmaya çalışılan bir korunma yöntemidir, hijyen. Okulda çalışanların, öğrencilerin ve öğrencilere hijyenik bir eğitim öğretim alanı sunmak için okul ve dershane temizliği gereklidir.

Okul ve dershane temizliği konusunda bilinçlendirilmiş deneyimli ekibimiz tarafından gerçekleştirdiğimiz temizlik hizmeti müşterimizin isteği doğrultusunda gün içinde ya da eğitim saatleri dışında yapılabilmektedir. Gökdelen TEMİZLİK olarak müşterilerimizle uyumlu, karşılıklı saygı ve güven ilkelerine uygun kurallar ile çözüm ortaklığı yürüttüğümüz kuruluşlara,  verdiğimiz hizmet firmamızı başarılı kılmaktadır.

Eğitim kurumları kişi sayısının yoğun olduğu yerlerdir. Kişi sayısı ile hijyen arasında kurulması gereken doğru orantı maalesef ki ters orantı şeklinde yer edinmiştir. Yani kurumlarda kişi sayısı arttıkça hijyen oranı azalmaktadır. Detaylı temizlik gerektiren okul ve dershane temizliğindekurumda yer alan lavabolar, duvarlar, camlar, kapılar, eğitmen odalar, derslikler, eğitim mobilya ve gereçleri, zeminler vs. gibi tüm alanlar firmamız bünyesinde yer alan personeller tarafından özenle temizlenmektedir.

Hastane ve klinik temizliği

yapan firmamız sağlık kuruluşlarına yıllardır vermiş olduğu hijyen tecrübesini, eğitim kurumlarında özellikle kullanmaktadır. Antibakteriyel hassasiyet ilkesi firmamızca bir prensip haline gelmiştir. Gökdelen TEMİZLİK olarak hijyen hizmeti verdiğimiz her alanda hassasiyet ilkesine bağlı çalışma yürütmekteyiz, lakin; Hastane temizliği ve Okul ve dershane temizliğinde, yalnızca estetik yönden görünümü bozan kirlerle mücadele etmeyip, mekanik ve kimyevi nitelikteki çalışma faaliyetini göstererek kirlerle mücadele etmekteyiz.

Okul ve dershane temizliği yapan birçok firmanın yapmış olduğu hata; sadece fiziksel temizlik yani görsel tatmin sağlamaktadır. Oysa ki, uygun yerlere uygun kimyasal ve deterjanlar kullanarak bakterilerden arındırılmış daha sağlıklı koşullarla hizmet verilmesi gerekmektedir.

Firmamızın okul ve dershane temizliğinde enfeksiyon riskinin en fazla olduğu alanlar olan tuvaletler, yemekhaneler, kantinlerden tutun da dış cephe temizliğine, meydan temizliği, temizlik hizmeti yürüten personelinden, çay verme hizmetini yürüten personellerin teminin ve bordrolama hizmetlerine kadar, kurumlara yük olacak olan tüm hizmetleri üstlenmekteyiz.

temizlik hizmetleri

Acil Temizlik Şirketleri

Acil Temizlik Şirketleri hijyenik temizlik gibi kavramlar yeni yeni anlam kazanmışken asıl ve elzem olan temizliğin önemlilerinden acil temizlik kavramı ile karşı karşıyayız.

Acil temizlik hizmeti, istenmeyen durumlar karşısında acil talep oluşturan temizlik ve hijyen işlevlerinin tümüdür. Her an herkesin başına gelebildiği gibi özellikle büyükşehirlerimizde bu talep ile çok daha sık karşılaşılmaktadır.

Gaziantep Gökdelen Temizlik şirketi olarak Acil temizlik talebini oluşturan bazı iç ve dış faktörler;
• Bina içi su veya kanalizasyon sızması,
• Özellikle Gaziantep’te geçmişte görüldüğü gibi su baskınlarından dolayı oluşan hasarlar,
• Ev ve ofislerin yangın sonrası ekspertiz ve acil temizlik talepleri sonucunda, gerekli teçhizatlar ile is ve kirden arındırılması
• Acil iş toplantıları, organizasyonlar için acil ofis temizlik talebi
• Acil fuar stand temizlik talepleri
• Hastane çıkış sonrası talep edilen acil temizlik ve dezenfeksiyon hizmeti.

Bu nedenle temizlik sektörü içinde adeta yeni bir sektör görevi görmektedir. Acil temizlik taleplerine cevap verebilecek temizlik firması sayısı maalesef bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar azdır. Yeterli kurumsal altyapı hazırlanmamış ise, araç makine, malzeme, personel donanımı tam kurulmamış ise hem hizmet alıcı hem de temizlik firmasına, faydadan çok zarar getirebilir.

• Acil ev temizlik

talepleri, en çok yılbaşı, doğum günü, partilerden sonra karşılaşılan dağınıklık sonrası husule gelir.
• Acil inşaat sonrası temizlik talebi, ilk oturumdan önce yapılacak temizlik hizmeti olup çoğu zaman eşyaların gelişi ile beraber hızlı oturuma geçmek için talep edilir. Tercihen inşaat sonu boş dairelerde, kiracı çıkmış boş dairelerde, ender olarak da dolu dairelerde boya badana sonrası tercih edilir.

Gaziantep Apartman Temizliği

Gaziantep Apartman Temizliği çok önemlidir. Apartmanlarda günde onlarca insanın kullandığı asansör kapıları, merdiven korkulukları, ziller zamanla yüzlerce mikrop barındırırlar. Bir çok hastalığa yol açarlar. Gökdelen Temizlik Şirketi olarak apartmanınızın temizliğini özenle yapar.

Apartman – Site temizliği nedir, nasıl yapılır?

Merdivenler, çamaşır suyu ve deterjan ile hijyenik olarak yıkanır, ve paspaslanır.
Merdiven, boşluk camları, dış kapı ve camları silinir.
Varsa, asansörler temizlenir.
Posta Kutuları, kapı zilleri ve butonlar silinir.
Apartman Korkulukları silinir.
Apartman dış kapı önü mıntıka temizlenir.
Apartmandaki örümcek ağları alınır.
Apartman haşerelere karşı ilaçlanır. (Bodrum havalandırmalar ) ayda 1 ücretsiz.
Apartman her temizlikte komple parfümlenir.
Apartman temizliğinde kullanılacak tüm malzeme firmamız tarafından karşılanacaktır.
Ekiplerimiz, deneyimli personeller olup, referanslarımız geniştir.

 

Not : Daha fazla bilgi için irtibata geçiniz.
Fiyatlarımız katlara göre değişmektedir.

Gökdelen Temizlik şirketi olarak, kurumsal hizmet sektörünün bir çok alanında faaliyet göstermekteyiz. büro, işyeri, ofis, bina, apartman, iş merkezi, alışveriş merkezi, belediye, vakıf, dernekler, hastane ve diğer sağlık kuruluşlarına, temizlik hizmetlerini titizlikle sunuyoruz. Gökdelen Temizlik şirketi ISOO 9001 sertifikalıdır. Gaziantep Apartman Temizliği

 

Merdiven ve Apartman Temizliği

Çok katlı apartmanlardan sitelere kadar her ölçekte yaşam alanının iç ve dış temizliğini, özverili çalışan ekiplerle kısa sürede yapmaktayız. Bahçe bakımından apartman içinin temizlenmesine dek hiçbir yeri atlamadan temizleyen firmamızın profesyonel ekipleri sayesinde apartman temizleme işleri için kapıcı çalıştırma külfetinden kurtulursunuz.

Gaziantep Apartman Temizliği Haftanın, sizin tarafından belirlenen günlerinde apartmanınıza gelen temizlik personelimiz sadece merdivenleri silmekle kalmamakta; asansör, paspas, doğalgaz ve elektrik sayaçları, sokak kapıları, merdiven korkulukları, giriş kapısı ve zil panosu da atlamadan temizlemektedir.

GaziantepTemizlikŞirketler Tüm bu temizlik işlemlerinde kalitesiz malzemeler kullanılmamakta, evinizde kullandığınız kalitede ve tamamı çevre dostu olan insan sağlığına zarar vermeyen en kaliteli temizlik malzemeleri kullanılmaktadır. Apartman ve merdiven temizliği hizmetlerimizden düzenli olarak faydalanmanız durumunda yaşam alanınızın ve çevresinin sürekli tertemiz kalacağından emin olabilirsiniz.

 

ev temizlik firması

gaziantep ev temizlik şirketleri

gaziantep ev temizlik şirketleri Olarak, Gaziantep’te tüm temizlik ihtiyaçları için ücretsiz keşif ile hizmet vermektedir.. Prensip sahibi temizlik şirketi olarak her türlü sorumluluğu üstlenerek, size ekstra bir iş ve zahmet bırakmadan, gözünüz arkada kalmadan profesyonel bir ekip ve kaliteli ekipmanlarla her türlü temizlik hizmetleri ihtiyacınıza cevap vermektedir. Uygun temizlik fiyatları konusunda herhangi bir arayışa girmeden gönül rahatlığıyla firmamızla çalışma yapabilirsiniz.

Gaziantep Temizlik Firması

arasında kalite ve prensip anlayışıyla öne çıkan firmamız 7/24 haftanın her günü dilediğiniz saatte temizlik hizmetleri vermekte ve meskeninizi kullanıma hazır bir şekilde teslim etmektedir.

gaziantep ev temizlik fiyatları

gaziantep ev temizlik şirketleri fiyatları almak istediğinizde evinizi veya ofisinizi bir başkasına teslim etmenin kolay olmadığının bilincindeyiz. Bunun için Gaziantep Gökdelen Temizlik Şirketi danışma merkezimizden önceki müşterilerimizin referanslarını talep edebilir, aktif müşteri memnuniyeti sistemimiz sayesinde “güncel müşteri memnuniyet anketleri” hakkında rapor alabilirsiniz.

Gaziantep’te her ay onlarca ofis, mağaza, cafe ve restorant açılmaktadır. Bu tür mekanların açılma süreci oldukça teferruatlı bir çalışma sonrası gerçekleşmektedir. Bu çalışmaların en önemlisi ve detaylı olanı iç ve dış mekan dekorasyon düzenlemeleridir.

Mimarlık firmaları bu süreçte devreye girerek iç mimarlık hizmetleri ile çalışmalar yürütmektedir. Genel olarak anahtar teslim olarak yapılan anlaşmalar nedeni ile açılış sürecine kadar tüm adımlar mimarlık firmalarının kontrolünde ilerlemektedir.

gaziantep ev temizleme şirketleri olarak mimarlık firmalarının son adımı olan dekorasyonu bitmiş olan mekanların temizliği çalışmalarında devreye girmekteyiz. Gaziantep tenelinde s.o.s, konak, nk gibi onlarca dekorasyon hizmeti veren mimarlık firmaları ile çalıştık ve çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

ev temizlik şirketleri fiyatları gaziantep olarak Öncelikle kendi sağlığımız daha sonra toplumsal ve sosyal yaşantımız için temizlik bir zorunluluktur. gaziantep ev temizlik şirketleri Toplumsal bir baskı nedenle psikolojimizi de rahatlatır. Temizlik işleri yorucu ve kimyasal içerisinden geçtiği için sağlıksız sayılabilir. Aynı zamanda bir çok kişinin işinden dolayı evine tam olarak vakit ayıramaz.

Bu vakit kısıtlığında temizliğini temizlik hizmeti veren bir başka kişiye daha doğrusu şirkete yaptırmak zorunda kalabilir. Gökdelen Temizlik şirketi ile anlaşırken temizlik şirketinin kalitesi ve alınacak verim tartışabilir.

gaziantep ev temizlik şirketleri

Bu nedenle temizlik şirketlerini seçerken araştırma yapılması işin kökten çözümünü sağlar.Gaziantep Gökdelen temizlik şirketi adresini ve telefon listelerini bulabileceğiniz adrese tıklayabilirsiniz.

Ayrıca bazı temizlik şirketleri şirketten ziyade aile şirketi olduğundan olduğundan tam olarak verim alınamadığı, kurumsallıktan uzak veya yapılan işin veriminden memnun olunamamaktadır. Bu nedenle belirli bir değere ve kalitesi bulunan temizlik şirketlerinden bu hizmeti almak hem içimizi hem de evimizi ferah tutar.

haliflex-yikama

Cami Temizliği

Cami Temizliği Gökdelen Temizlik Firması Olarak, Gaziantep’te tüm temizlik ihtiyaçları için ücretsiz keşif ile hizmet vermektedir.. Prensip sahibi temizlik şirketi olarak her türlü sorumluluğu üstlenerek, size ekstra bir iş ve zahmet bırakmadan, gözünüz arkada kalmadan profesyonel bir ekip ve kaliteli ekipmanlarla her türlü temizlik hizmetleri ihtiyacınıza cevap vermektedir. Uygun temizlik fiyatları konusunda herhangi bir arayışa girmeden gönül rahatlığıyla firmamızla çalışma yapabilirsiniz.

Gaziantep Temizlik Firmaları

arasında kalite ve prensip anlayışıyla öne çıkan firmamız 7/24 haftanın her günü dilediğiniz saatte temizlik hizmetleri vermekte ve meskeninizi kullanıma hazır bir şekilde teslim etmektedir.

Cami Temizliği

almak istediğinizde evinizi veya ofisinizi bir başkasına teslim etmenin kolay olmadığının bilincindeyiz. Bunun için Gaziantep Gökdelen Temizlik Şirketi danışma merkezimizden önceki müşterilerimizin referanslarını talep edebilir, aktif müşteri memnuniyeti sistemimiz sayesinde “güncel müşteri memnuniyet anketleri” hakkında rapor alabilirsiniz.

Gaziantep’te her ay onlarca ofis, mağaza, cafe ve restorant açılmaktadır. Bu tür mekanların açılma süreci oldukça teferruatlı bir çalışma sonrası gerçekleşmektedir. Bu çalışmaların en önemlisi ve detaylı olanı iç ve dış mekan dekorasyon düzenlemeleridir.

Mimarlık firmaları bu süreçte devreye girerek iç mimarlık hizmetleri ile çalışmalar yürütmektedir. Genel olarak anahtar teslim olarak yapılan anlaşmalar nedeni ile açılış sürecine kadar tüm adımlar mimarlık firmalarının kontrolünde ilerlemektedir.

Gökdelen Temizlik Şirketi olarak mimarlık firmalarının son adımı olan dekorasyonu bitmiş olan mekanların temizliği çalışmalarında devreye girmekteyiz. Gaziantep tenelinde s.o.s, konak, nk gibi onlarca dekorasyon hizmeti veren mimarlık firmaları ile çalıştık ve çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Öncelikle kendi sağlığımız daha sonra toplumsal ve sosyal yaşantımız için temizlik bir zorunluluktur. Toplumsal bir baskı nedenle psikolojimizi de rahatlatır. Temizlik işleri yorucu ve kimyasal içerisinden geçtiği için sağlıksız sayılabilir. Aynı zamanda bir çok kişinin işinden dolayı evine tam olarak vakit ayıramaz.

Bu vakit kısıtlığında temizliğini temizlik hizmeti veren bir başka kişiye daha doğrusu şirkete yaptırmak zorunda kalabilir. Gökdelen Temizlik şirketi ile anlaşırken temizlik şirketinin kalitesi ve alınacak verim tartışabilir.

Bu nedenle temizlik şirketlerini seçerken araştırma yapılması işin kökten çözümünü sağlar.Gaziantep Gökdelen temizlik şirketi adresini ve telefon listelerini bulabileceğiniz adrese tıklayabilirsiniz.

Ayrıca bazı temizlik şirketleri şirketten ziyade aile şirketi olduğundan olduğundan tam olarak verim alınamadığı, kurumsallıktan uzak veya yapılan işin veriminden memnun olunamamaktadır. Bu nedenle belirli bir değere ve kalitesi bulunan temizlik şirketlerinden bu hizmeti almak hem içimizi hem de evimizi ferah tutar.

referanslarımız

Gaziantep Temizlik Şirketleri Fiyatları

 Gaziantep Temizlik Şirketleri Fiyatları Ev, iş yeri, ofis, fabrika ve benzeri tüm alanlarda uygulanan temizlik hizmetlerinde fiyat listesi birbirinden farklıdır. Fiyatlar, alanın büyüklüğü, eşyalı ya da eşyasız olduğu, tek seferlik ya da sürekli olup olmadığına göre değişkenlik göstermektedir.

Temizlik için fiyat teklifi sunulurken yapılacak hizmetin detaylarının belirtilmesi de önemlidir. Bu sayede fiyatların karşılaştırılması mümkün olmaktadır. ev temizliği Fiyat teklifi alınırken temizlik şirketinin hizmetlerinin hangi yöntemle sunulduğu, personelin durumu, referansları da incelenmelidir.

Temizlik işlemi için sorunsuz hizmet veren firmalarla iletişime geçildiğinde, herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmak imkansızdır. Fabrika, otel, ofis, ev ve benzeri tüm yaşam alanlarında temizlik hizmeti sunan firmamızdaki personel, hizmet içi eğitime tabi tutulmakta, böylece sağlıklı bir ortamın yaratılmasını sağlamaktadır.

gaziantep ev temizlik fiyatları Ayrıca tüm temizlik ürünleri ile makine ekipmanı, sünger veya bez gibi temizlik malzemeleri de şirketimiz tarafından karşılanmaktadır. Dolayısı ile verilen fiyat net bir fiyat olmakta, ekstra masraflar oluşmamaktadır.

gaziantep temizlik hizmetleri şirketleri fiyatları

Fiyat listesi ile ilgili araştırma yapılırken temizlik programı ile ilgili detaylı bilgi alınması da önemlidir. Cam temizliğinin profesyonel camcı tarafından yapılması, camlarda çizik gibi istenmeyen durumların meydana gelmesini önlemektedir. Ayrıca cam çerçevelerinin de temizliğine dikkat edilmelidir.

Temizlik yapılırken tüm sert zeminlerin ve halıların temizliği önemlidir. Ayrıca tozların tamamının ortadan kaldırılması gereklidir. Evlerde ve diğer ortamlarda bulunan resim çerçevelerinin tozlarının alınmasına dikkat edilmelidir. Mutfak dolapları ve tezgahının temizliği de yapılmalıdır. Tuvaletlerin de hijyenik olması sağlanmalıdır.

Kapıların, fayansların, sert zeminlerin tamamının silinmesine dikkat edilmelidir. Profesyonelce hizmet sunan şirketimiz, tüm uygulamaları müşterinin uygun olduğu zaman dilimi içinde gerçekleştirmektedir.

Fiyat listesi de alanın metrekaresine göre değişmektedir. Örneğin 100 metrekareye kadar olan bir mekan ile 100 metrekareden fazla olan bir mekanın temizlik fiyatı aynı olmamaktadır. Buharla duvar silinmesi gerektiğinde bu da ekstra olarak fiyatlandırılmaktadır.

Eşya temizliği yapılacaksa ayrıca fiyat olarak belirtilmelidir. Yatak temizliği de tek ve çift kişilik olarak değişmektedir. Şirketimiz, ofis, ev ve daire, villa, apartman merdiven temizliği, cam temizliği, dış cephe temizliği hizmetleri sunmaktadır. Fiyatlarla ilgili telefon ya da elektronik posta ile iletişime geçilebilmektedir.

Etiketler: fiyat listesi, temizlik, ofis, ev ve daire, villa, apartman merdiven temizliği, cam temizliği, dış cephe temizliği

Gaziantep Temizlik Şirketleri Fiyatları

Gündelik Temizlikçi

Gaziantep temizlik şirketleri arasında Gündelik temizlikçi personel temini sağlayan Gökdelen Temizlik, Artık günlük temizlik, haftalık temizlik ve aylık temizlik ihtiyaçlarınıza profesyonel temizlik personellerimizle hizmet vermektedir.

İş yoğunluğu ve evin yoğun işlerinden dolayı ev temizliklerine yetişemeyen aileler, güvenilir ve referanslı temizlik firmaları aracılığıyla gündelik temizlik personelleri temin etmektedirler. Gündelik ev temizlikleri ve gündelik iş yeri temizliklerinde güvenilir ve işinin ehli olan temizlik personellerimizle siz değerli müşterilerimizin 7/24 hizmetindeyiz.

Gündelik temizlik hizmetleri

Periyodik ofis temizliği

Yoğun iş temposundan dolayı iş yeri çalışanları, iş yeri temizliklerine vakit ayıramamakta dırlar. Periyodik iş yeri temizlikleri için profesyonel çözümler sunan temizlik şirketi Gökdelen temizlik, Günlük ofis temizliği, haftalık ofis temizlikleri ve aylık ofis temizliği ihtiyaçlarınıza sorunsuz bir şekilde cevap vermektedir.

Periyodik iş yeri temizliği hizmetlerimiz nelerdir?

Gaziantep Temizlik Şirketleri Fiyatları Günlük veya haftalık ofis ve diğer iş yeri temizliklerde, ofis içerisinde bulunan masalar, sandalyeler, camlar, lavabo ve banyolar, sert zeminler ve mutfak temizlikler itinayla yapılmaktadır. Gündelik ofis temizlikçi hizmetlerimizin için bizleri 7/24 arayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 • Cam temizliği
 • Çalışma masası temizliği
 • Lavabo temizliği
 • Banyo temizliği
 • Mutfak temizliği
 • Sert zemin temizliği : Laminat parke, Lamine parke ve fayans seramiklerin temizliği
 • Ayna temizliği
 • Çöp kovası temizliği
 • Sandalyelerin temizliği
 • Patron masası temizliği
 • Yerlerin süpürülmesi
 • Mutfak dolabı temizliği
 • Mutfağın genel temizliği

Periyodik ev temizliği

Gaziantep Temizlik Şirketleri Fiyatları Çalışan ve Evin periyodik temizliklerine yetişemeyen bayanlar için yardımcı temizlik elemanları temin etmekteyiz. Ev temizlik personellerimiz sayesinde, evinizin tüm temizlik ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz. İster gündelik temizlik personelleri ihtiyaçlarınız için ister haftalık ev temizliği ve aylık ev temizliği ihtiyaçlarınız için bizleri arayarak güvenilir gündelikçi temizlik personellerimizden faydalanabilirsiniz.

banka temizliği

Yeditepe Temizlik Şirketleri

Yeditepe Temizlik Şirketleri Yeditepe temizlik şirketleri Grubu Gökdelen Temizlik & Danışmanlık Hizmetleri, Siz değerli müşterilerimizin temizlik ihtiyaçlarına 7/24 aralıksız olarak hizmet vermektedir. Yeditepe temizlik firmaları içerisinde profesyonel temizlik hizmetleri anlayışı ve disiplinli temizlik personellerimiz ile sürekli tercih sebebi olmayı başardık.

Yeditepe Ev Temizliği
Yeditepe ev temizlik şirketi Gökdelen Temizlik & Danışmanlık Hizmetleri, Günlük ev temizlikleri veya detaylı ev temizliği hizmetleri sunmaktadır. Günlük ve detaylı ev temizlik hizmetleri konusunda uzman ekibimiz ve temizlik makineleri parkurumuz ile evinizi profesyonelce temizliyoruz.

Uygun ev temizliği fiyatlarımızla, evinizi hem profesyonelce hemde çok ucuz fiyatlara temizletebilirsiniz. ev temizliği şirketi olarak, evinizin durumuna göre, buharlı ev temizliği veya periyodik ev temizliği hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Gaziantep temizlik şirketleri arasında, kaliteli temizlik anlayışıyla, güler yüzlü personellerimiz ve profesyonel ev temizliği makinelerimizle dahil Gaziantep’in tüm semtlerinde ev temizliği hizmetleri sunmaktayız.

Yeditepe İnşaat Sonrası Temizlik
Yeditepe İnşaat sonrası temizlik hizmetleri konusunda tecrübe ve bilgi sahibi olmak temizliğin en önemli hususları arasında gelmektedir. Yeditepe temizlik şirketi Gökdelen Temizlik & Danışmanlık Hizmetleri, İnşaat sonrası temizlik ve tadilat sonrası temizlik konusunda da müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir.

Yeditepe Temizlik Şirketleri

Gökdelen Temizlik & Danışmanlık Hizmetleri olarak köşk, yalı, tarihi önemi olan konut ve benzeri ev, villa gibi tüm mekanları nız için müşterilerimizden gelen istekler doğrultusunda üst düzeyde temizlik hizmeti vermekteyiz. Gökdelen Temizlik & Danışmanlık Hizmetleri Yeditepe Villa temizliğinde genel olarak şu hizmetleri vermektedir.

Fayans,seramik,mermer ve zeminlerde bulunan lekeler kimyasal ilaçlar ile temizlenmektedir. Lavabo, wc , duşakabin , jakuzi vb.. yerler gerekli kimyasallar ile dezenfekte edilmektedir. Mutfak dolapları ve ahşap alanlar ahşap koruyucu kimyasallar ile temizlenmektedir.

Cam, kapı, pimapenler, balkon, süpürgelikler gerekli ekipmanlarla dezenfekte edilmektedir. Gökdelen Temizlik & Danışmanlık Hizmetleri Verdiği Yeditepe villa temizliği hizmetinde koşulsuz müşteri memnuniyetini garanti etmektedir.