daire temizliği

Villa Temizlik Fiyatları

Villa Temizlik Fiyatları Villa, Köşk, yalı, tarihi önemi olan konut ve benzeri ev, villa temizliği nasıl yapılır? gibi tüm mekanlarınız periyodik veya siz değerli müşterilerimiz istekleri doğrultusunda değerlendirilerek en üst kalitede hizmet vermeyi arzuluyoruz.

Villa temizliği şirketi

olarak biz derinlemesine temizlik yapmakta olup boş vilallarda avizesinden dolaplarına, balkonlarından wc’lerine, bodrumuna, havuzuna kadar tüm detaylara dikkat ediyoruz.

villa temizlik işleri , villa temizliğinde ilk etapta mutfaktan başlıyor. Tezgah, ocak, aygaz kenarı çamaşır suyu ile silinir. Toz alma işlemi kesinlikle suya katılan yüzey temizleyiciler ile yapılmalı ve su kovanın 3/2 ‘sine kadar doldurulmalıdır.

Sonradan sıkılmış nemli bez ile yerler silinir. villa temizliği Temizlik Firmaları, yağ yağları çözmek için mutfak yağlarını çıkarmak için kullanılır. Yağ sökücü katilir ilik su ile mutfak dolapları silinir. Elektrik süpürgesi açılır. Sonradan nemli mop ile yerler silinir.

villa temizliği fiyatları nı Daha sonra bir kez araştırabilirsin. WC temizliğinde çamaşır suyu ve cif kullanılır. Duşa kabin temizliği için günümüzdeki temizleyiciler çok ideal ve aynı zamanda küf yapmayı önleyenleri var.

Özellikle yaşa ve havasız banyolarda bu gerekli. Kapılar ahşap ise ahşap temizleyicisi ile, pimapen ise pimapen temizleyici sprey ürünler kullanılıp durulanarak temizlenir.

Duvarlar yağ ve kir sökücü, güzelce silinir ile yanı sıra çamaşır suyu ile. Çamaşır suyu aynı anda karıncaların mutfağınızdan uzaklaşmasını sağlayacaktır.

Villa temizlemede çok fazla detay olup camlar yüksekte ise villa temizliği şirketleri ona göre gerekli teçhizat getirilmelidir.

Ev ve Villalardaki halıfleks temizlikleriniz Gökdelen Villa Temizlik Şirketi tarafından renkleri solmadan en iyi şekilde yıkanır.

villa temizlik şirketleri Villaların bahçe ve bodrum kısımları temizlikte en sona bırakılmalıdır. Villa cam bahçelerindeki cam temizlikleri için teknik aparat ve merdivenlerimiz bulunmaktadır.

Cam bahçede çalışacak personelin iş güvenlik ve yüksekte çalışma sertifikaları A tipi üzerinden olmalıdır.

1 cevap

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.