daire temizliği

Daire Temizliği

Daire Temizliği Gaziantep daire temizliği, titizlikle yapılması gereken bir işlemdir. Firmamız, daire temizliğini profesyonel ekiplerle yerine getirmektedir. Gaziantep merkez ve ilçelere sunulan daire temizliğinde tüm ayrıntılar özenle elden geçirilmekte ve sağlıklı bir ortam oluşturulmaktadır.

Firmamızın sunduğu daire temizliği hizmeti çerçevesinde gerçekleştirilen cam temizliğini uygun temizlik ürünleri ile gerçekleştirmektedir. Temizlik işlemi sırasında kullanılan özel kimyasallar, yağmur suyuna karşı camlarda akışkanlık sağlamakta ve böylece camın kirlenme sürecini geciktirmektedir.

Bu işlemin profesyonelce yapılmaması durumunda camlarda çiziklerin, çerçevelerde ise kararmaların meydana gelmesi kaçınılmazdır. Dairelerde buharlı temizlik hizmetini de sunan firmamız, duş kabini, banyo aksesuarları gibi yüzeylerde hijyen sağlamaktadır.

Banyo, tuvalet ve seramik duvar yüzeyleri gibi bölümleri buhar ve kimyasallarla temizlemektedir. Nano teknoloji ile bu bölgeleri dezenfekte eden personelimiz, kaliteli hizmet sunmaktadır.

Gaziantep daire temizliği

Yapılırken duvarların silinmesi de önemlidir. Profesyonel ekiplerimiz, duvarları silmeden önce tozunu almaktadır. Duvarlar suya ve ısıya dayanıklıysa işlem buhar makinesi gerçekleştirmektedir. Bu işlemin amacı, duvarların temizliğinin yanı sıra bakterilerden de arınmasını sağlamaktır.

Temizlik bittiğinde duvarlar yeni boya yapılmış gibi tertemiz olmaktadır. Daire temizliğine avize temizliği de dahildir. Avizeler, buhar makineleri ve avize temizleme maddesi ile temizlenmektedir. Halıfleksler de birçok evde bulunmaktadır ve bunların da temizlenerek dezenfekte edilmesi gereklidir.

Yerinde halıfleks yıkama hizmetini sunan firmamız, öncelikle döner fırçalı makineler kullanmakta, böylece kir ortaya çıkarılmaktadır. Sonrasında ise yüksek emiş gücüne sahip olan makinelerle kirler vakumlanmaktadır.

İyi yıkanmayan halıflekslerdeki koku son derece rahatsız etmektedir. Uzman personelimiz, halıflekslerdeki kokuyu da özel kimyasallarla yok etmektedir. Kullanılan kimyasallar insan sağlığına zararlı değildir.

Mutfak temizliği de önemlidir. İyi temizlenmeyen mutfaklar, bakteri üreme yerleri olmaktadır. Gaziantep daire temizliği hizmetini sunan firmamız, mutfaklardaki koku ve bakteriyi ortadan kaldırmaktadır. Daire temizlik hizmeti alınmadan önce mutfak dolap iç temizliğinin yapılıp yapılmadığı da sorgulanmalıdır.

Dairelerde bulunan peteklerin de temizliği, insan sağlığı için önemlidir. Tozlanan peteklerin elle temizlenmesi zordur. Firmamız, petek temizliğini basınçlı buhar jeneratörleri aracılığı ile yapmaktadır.

Bu makinelerle öncelikle kir ve is taraması yapılmakta, kirin yumuşamasının ardından temizlik işlemine geçilmektedir.

Etiketler: Gaziantep daire temizliği, daire temizliği, cam temizliği, halıfleks temizliği, mutfak temizliği, petek temizliği

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.