Yazılar

referanslarımız

Gaziantep Temizlik Şirketleri Fiyatları

 Gaziantep Temizlik Şirketleri Fiyatları Ev, iş yeri, ofis, fabrika ve benzeri tüm alanlarda uygulanan temizlik hizmetlerinde fiyat listesi birbirinden farklıdır. Fiyatlar, alanın büyüklüğü, eşyalı ya da eşyasız olduğu, tek seferlik ya da sürekli olup olmadığına göre değişkenlik göstermektedir.

Temizlik için fiyat teklifi sunulurken yapılacak hizmetin detaylarının belirtilmesi de önemlidir. Bu sayede fiyatların karşılaştırılması mümkün olmaktadır. ev temizliği Fiyat teklifi alınırken temizlik şirketinin hizmetlerinin hangi yöntemle sunulduğu, personelin durumu, referansları da incelenmelidir.

Temizlik işlemi için sorunsuz hizmet veren firmalarla iletişime geçildiğinde, herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmak imkansızdır. Fabrika, otel, ofis, ev ve benzeri tüm yaşam alanlarında temizlik hizmeti sunan firmamızdaki personel, hizmet içi eğitime tabi tutulmakta, böylece sağlıklı bir ortamın yaratılmasını sağlamaktadır.

gaziantep ev temizlik fiyatları Ayrıca tüm temizlik ürünleri ile makine ekipmanı, sünger veya bez gibi temizlik malzemeleri de şirketimiz tarafından karşılanmaktadır. Dolayısı ile verilen fiyat net bir fiyat olmakta, ekstra masraflar oluşmamaktadır.

gaziantep temizlik hizmetleri şirketleri fiyatları

Fiyat listesi ile ilgili araştırma yapılırken temizlik programı ile ilgili detaylı bilgi alınması da önemlidir. Cam temizliğinin profesyonel camcı tarafından yapılması, camlarda çizik gibi istenmeyen durumların meydana gelmesini önlemektedir. Ayrıca cam çerçevelerinin de temizliğine dikkat edilmelidir.

Temizlik yapılırken tüm sert zeminlerin ve halıların temizliği önemlidir. Ayrıca tozların tamamının ortadan kaldırılması gereklidir. Evlerde ve diğer ortamlarda bulunan resim çerçevelerinin tozlarının alınmasına dikkat edilmelidir. Mutfak dolapları ve tezgahının temizliği de yapılmalıdır. Tuvaletlerin de hijyenik olması sağlanmalıdır.

Kapıların, fayansların, sert zeminlerin tamamının silinmesine dikkat edilmelidir. Profesyonelce hizmet sunan şirketimiz, tüm uygulamaları müşterinin uygun olduğu zaman dilimi içinde gerçekleştirmektedir.

Fiyat listesi de alanın metrekaresine göre değişmektedir. Örneğin 100 metrekareye kadar olan bir mekan ile 100 metrekareden fazla olan bir mekanın temizlik fiyatı aynı olmamaktadır. Buharla duvar silinmesi gerektiğinde bu da ekstra olarak fiyatlandırılmaktadır.

Eşya temizliği yapılacaksa ayrıca fiyat olarak belirtilmelidir. Yatak temizliği de tek ve çift kişilik olarak değişmektedir. Şirketimiz, ofis, ev ve daire, villa, apartman merdiven temizliği, cam temizliği, dış cephe temizliği hizmetleri sunmaktadır. Fiyatlarla ilgili telefon ya da elektronik posta ile iletişime geçilebilmektedir.

Etiketler: fiyat listesi, temizlik, ofis, ev ve daire, villa, apartman merdiven temizliği, cam temizliği, dış cephe temizliği

Gaziantep Temizlik Şirketleri Fiyatları

Gündelik Temizlikçi

Gaziantep temizlik şirketleri arasında Gündelik temizlikçi personel temini sağlayan Gökdelen Temizlik, Artık günlük temizlik, haftalık temizlik ve aylık temizlik ihtiyaçlarınıza profesyonel temizlik personellerimizle hizmet vermektedir.

İş yoğunluğu ve evin yoğun işlerinden dolayı ev temizliklerine yetişemeyen aileler, güvenilir ve referanslı temizlik firmaları aracılığıyla gündelik temizlik personelleri temin etmektedirler. Gündelik ev temizlikleri ve gündelik iş yeri temizliklerinde güvenilir ve işinin ehli olan temizlik personellerimizle siz değerli müşterilerimizin 7/24 hizmetindeyiz.

Gündelik temizlik hizmetleri

Periyodik ofis temizliği

Yoğun iş temposundan dolayı iş yeri çalışanları, iş yeri temizliklerine vakit ayıramamakta dırlar. Periyodik iş yeri temizlikleri için profesyonel çözümler sunan temizlik şirketi Gökdelen temizlik, Günlük ofis temizliği, haftalık ofis temizlikleri ve aylık ofis temizliği ihtiyaçlarınıza sorunsuz bir şekilde cevap vermektedir.

Periyodik iş yeri temizliği hizmetlerimiz nelerdir?

Gaziantep Temizlik Şirketleri Fiyatları Günlük veya haftalık ofis ve diğer iş yeri temizliklerde, ofis içerisinde bulunan masalar, sandalyeler, camlar, lavabo ve banyolar, sert zeminler ve mutfak temizlikler itinayla yapılmaktadır. Gündelik ofis temizlikçi hizmetlerimizin için bizleri 7/24 arayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 • Cam temizliği
 • Çalışma masası temizliği
 • Lavabo temizliği
 • Banyo temizliği
 • Mutfak temizliği
 • Sert zemin temizliği : Laminat parke, Lamine parke ve fayans seramiklerin temizliği
 • Ayna temizliği
 • Çöp kovası temizliği
 • Sandalyelerin temizliği
 • Patron masası temizliği
 • Yerlerin süpürülmesi
 • Mutfak dolabı temizliği
 • Mutfağın genel temizliği

Periyodik ev temizliği

Gaziantep Temizlik Şirketleri Fiyatları Çalışan ve Evin periyodik temizliklerine yetişemeyen bayanlar için yardımcı temizlik elemanları temin etmekteyiz. Ev temizlik personellerimiz sayesinde, evinizin tüm temizlik ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz. İster gündelik temizlik personelleri ihtiyaçlarınız için ister haftalık ev temizliği ve aylık ev temizliği ihtiyaçlarınız için bizleri arayarak güvenilir gündelikçi temizlik personellerimizden faydalanabilirsiniz.

daire temizliği

Daire Temizliği

Daire Temizliği Gaziantep daire temizliği, titizlikle yapılması gereken bir işlemdir. Firmamız, daire temizliğini profesyonel ekiplerle yerine getirmektedir. Gaziantep merkez ve ilçelere sunulan daire temizliğinde tüm ayrıntılar özenle elden geçirilmekte ve sağlıklı bir ortam oluşturulmaktadır.

Firmamızın sunduğu daire temizliği hizmeti çerçevesinde gerçekleştirilen cam temizliğini uygun temizlik ürünleri ile gerçekleştirmektedir. Temizlik işlemi sırasında kullanılan özel kimyasallar, yağmur suyuna karşı camlarda akışkanlık sağlamakta ve böylece camın kirlenme sürecini geciktirmektedir.

Bu işlemin profesyonelce yapılmaması durumunda camlarda çiziklerin, çerçevelerde ise kararmaların meydana gelmesi kaçınılmazdır. Dairelerde buharlı temizlik hizmetini de sunan firmamız, duş kabini, banyo aksesuarları gibi yüzeylerde hijyen sağlamaktadır.

Banyo, tuvalet ve seramik duvar yüzeyleri gibi bölümleri buhar ve kimyasallarla temizlemektedir. Nano teknoloji ile bu bölgeleri dezenfekte eden personelimiz, kaliteli hizmet sunmaktadır.

Gaziantep daire temizliği

Yapılırken duvarların silinmesi de önemlidir. Profesyonel ekiplerimiz, duvarları silmeden önce tozunu almaktadır. Duvarlar suya ve ısıya dayanıklıysa işlem buhar makinesi gerçekleştirmektedir. Bu işlemin amacı, duvarların temizliğinin yanı sıra bakterilerden de arınmasını sağlamaktır.

Temizlik bittiğinde duvarlar yeni boya yapılmış gibi tertemiz olmaktadır. Daire temizliğine avize temizliği de dahildir. Avizeler, buhar makineleri ve avize temizleme maddesi ile temizlenmektedir. Halıfleksler de birçok evde bulunmaktadır ve bunların da temizlenerek dezenfekte edilmesi gereklidir.

Yerinde halıfleks yıkama hizmetini sunan firmamız, öncelikle döner fırçalı makineler kullanmakta, böylece kir ortaya çıkarılmaktadır. Sonrasında ise yüksek emiş gücüne sahip olan makinelerle kirler vakumlanmaktadır.

İyi yıkanmayan halıflekslerdeki koku son derece rahatsız etmektedir. Uzman personelimiz, halıflekslerdeki kokuyu da özel kimyasallarla yok etmektedir. Kullanılan kimyasallar insan sağlığına zararlı değildir.

Mutfak temizliği de önemlidir. İyi temizlenmeyen mutfaklar, bakteri üreme yerleri olmaktadır. Gaziantep daire temizliği hizmetini sunan firmamız, mutfaklardaki koku ve bakteriyi ortadan kaldırmaktadır. Daire temizlik hizmeti alınmadan önce mutfak dolap iç temizliğinin yapılıp yapılmadığı da sorgulanmalıdır.

Dairelerde bulunan peteklerin de temizliği, insan sağlığı için önemlidir. Tozlanan peteklerin elle temizlenmesi zordur. Firmamız, petek temizliğini basınçlı buhar jeneratörleri aracılığı ile yapmaktadır.

Bu makinelerle öncelikle kir ve is taraması yapılmakta, kirin yumuşamasının ardından temizlik işlemine geçilmektedir.

Etiketler: Gaziantep daire temizliği, daire temizliği, cam temizliği, halıfleks temizliği, mutfak temizliği, petek temizliği