insaat-sonrasi-temizliği

Gaziantep İnşaat Temizlik Şirketleri İnşaat aşaması bitmiş ve kullanım aşamasında önce ince ve detaylı olarak biz bu hizmeti siz değerli müşterilerimize uzman kadromuz ve teknik ekipmanlarımızla hizmet vermeyi arzuluyoruz.

gaziantep Aytaçbey İnşaat sonu ev temizliği şirketimiz yine siz değerli müşterilerimizin hayallerini kurduğu ortamı sağlamak amacıyla vermiş olduğumuz temizlik hizmetlerimizden biridir.

gaziantep temiz inşaat işimizin ilk aşamasında gelmektedir.

İnşaat sonu ofis temizliğinde, özellikle çalışılan dolu ofislerde inşaat sonu temizlik şirketine büyük görevler düşmekte, eşyaların zarar görmeden inşaat artıklarından arındırılması gerekmektedir.

gaziantep inşaat sonrası temizlik Daha önce hiç oturulmamış bir mekanın ve tadilat görmüş alanın inşaat ve tadilat temizliğinde doğru hijyeni uygulamak gerekmektedir.

gaziantep inşaat temizliği Bu nedenle inşaat sonu ev ofis temizlik esnasında kullanılacak olan temizlik ürünlerimiz (TSE) standartlarına uygun olup uygulandığı bölgede temizleme esnasında hassas yüzeylere zarar vermez.

Tadilat sonu eşyalı ev temizliği, tadilat sonu eşyalı ofis temizliği, tadilat sonu boş ofis temizliği ve tadilat sonu boş ev temizliğinde de gaziantep şehitkamil’de inşaat sonrası temizlik ile durum aynıdır.

İNŞAAT SONU TEMİZLİĞİ VE PÜF NOKTALARI NELERDİR?

Temizlik Firması, daire, ev yada villanız ilk önce kaba pislikten arındırılmakta. Uzman temizlik personellerimiz tarafından en üst kattan cam ve çerçevelerden başlayarak WC ve fayansları zeminler olarak bir alt kata indirilmektedir.

Katlar bittikten sonra merdiven ve trabzanların temizliği yapılarak çıkışa kadar gelinmekte aynı zamanda son kontrol yapılmaktadır.

gaziantep inşaat sonrası temizlik Burada en önemli husus inşaat sonu temizlik detayları ve m2’nin firmamıza tam verilmesidir.

Mesela camlarda ve çerçevelerde mevcut boya artıkları, kurumuş yapışkan kağıtlar, dış cephe sıva artıkları, parke ve ahşap üzerinde boyalar için kesinlikle iş öncesi bilgi verilmelidir.

Ahşap yüzeyler üzerinde solvent, tiner, boya sökücü, vs kullanmanın insan ve ortam sağlığı açısından zararları olabilir.

Hatta yüzeyler yeni olmasına rağmen zarar görebilir.

gaziantep insaat sonrası hafriyat temizliği Müşterilerimizin bu konularda dikkatli olması hatta bu tür yüzeyler döşenirken başlarında yetkili bir kişi bulundurması gerekmektedir.

Sonradan önlem almak diye bir şey yoktur. İnşaat sonu temizlik firmasından sihirbazlık beklemek doğru değildir.

Biz bir çok yapıya girdiğimizde daha yeni döşenmiş parke ve yüzeylerin, mermerlerin, çizik içinde olduğunu görüyoruz.

Türkiye şartlarına baktığımızda mimarlar bile ne kadar işin başında dursa da yetersiz kalıyor.

Bazı usta ve boyacılarımız kendi işini yaparken bir diğerininkini bozuyor.

TEMİZLİK ŞİRKETLERİ İNŞAAT SONU EV TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR?

Gaziantep Aytaçbey Temizlik Şirketi, Kireç sökücü, genel temizlik, ahşap temizleyici, ahşap parlatıcı, zemin parlatıcı ile dezenfekte edilir.

Gaziantep İnşaat Temizlik Şirketleri, ev inşaat temizliği, ofis inşaat temizliği, Ahşap zeminler parke tarzı kaplamaların ilk temizlikte mutlak köpük vakumlama yapılması gerekiyor.

gaziantep inşaat temizliği, ahşap temizleme ürünleri kullanılan bu uygulamada parkede şişme veya hasar meydana gelmez her gün yapılan bir uygulama değildir, inşaat ve tadilat görmüş alanlarda ilk temizlik olarak uygulanır.

İnşaat Sonu Temizlik Şirketi, aydınlatmalar ve kaloriferler silinmelidir.

Panjurların içi temizlenmelidir.Balkon camları kanalları iyice temizlenmelidir.

Temizlik Firması olarak dolapların, koltukların, sandalyelerin üzerleri silinmelidir.